poniedziałek, 15 czerwca 2015

Kosze okolicznościowe – pyszny prezent na każdą okazjęZnalezienie odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby z rodziny, przyjaciół czy też dla szefa, kontrahenta czy pracowników w firmie może być poważnym problemem. Nie bez powodu w internecie można natknąć się na tak dużo pytań, co kupić w prezencie. Gdy szukasz czegoś uniwersalnego, wtedy najlepsza odpowiedz to kosz okolicznościowy – pełen pyszności, który cieszy zarówno oko, jak i podniebienie.
Co można znaleźć w koszu upominkowym?
Kosze okolicznościowe mogą zawierać praktycznie wszystko, co chcemy podarować ważnym dla nas osobom. Najczęściej są to delikatesowe produkty spożywcze, alkohole, niekiedy także inne drobne upominki, którymi chcemy wyrazić wdzięczność, szacunek i pamięć. Ciasteczka, czekolady, cukierki, likiery czy wina, herbaty i kawy, regionalne specjały, także pyszności z domowej spiżarni, a do tego ciepły koc, kubek, kieliszki czy świeczka zapachowa. Możliwości kompozycji koszy upominkowych jest mnóstwo i każdy może przygotować własny zestaw obejmujący wyśmienite pyszności i dodatki. Całość powinna być zapakowana w dekoracyjny kosz wiklinowy, drewniane pudełko lub inne ozdobne opakowania.

Kosze tego rodzaju nadają się praktycznie na każdą celebrę – mogą być prezentem z okazji urodzin lub imienin, można podarować ja na rocznicę ślubu czy też na wesele, także mogą być uroczystym upominkiem na parapetówkę, aby wspomnieć tylko o niektórych. Ze względu na różnorodność produktów, które w koszu można umieścić, także można go dopasować na swoją kieszeń.
Idealny upominek biznesowy
Również kosze delikatesowe są wspaniałym wyborem jako upominek biznesowy i jako taki są teraz bardzo często kupowane. Są uniwersalnym pomysłem na prezent dla klientów, kontrahentów, a także dla pracowników firmy. Kosz można podarować z okazji świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy, także z okazji rocznicy firmy, zakończenia udanej współpracy, więc okazji jest też wiele.
Kosze są również wybierane jako popularne upominki dla zagranicznych kontrahentów i klientów, ponieważ dzięki nim można zaprezentować bogactwo polskich smaków. Najczęściej wtedy przygotowywane są kosze zawierające polskie przysmaki, na przykład cukierki krówki, wafelki Prince Polo, smakowite Delicje, konfitury, miody pitne, suszone grzyby, by wspomnieć tylko o kilku propozycjach.
Czy przygotowywać kosz samodzielnie?
Skomponowanie zestawu samodzielnie nie powinno być żadnym problemem. W sklepach można kupić wszystkie potrzebne produkty do umieszczenia w koszu upominkowym – słodycze, kawy, herbaty, alkohole i inne zależnie od tego, jaki ma się pomysł na jego zawartość. Nie można zapomnieć też o dekoracyjnym koszyku lub innym opakowaniu – można kupić je kwiaciarniach oraz w sklepach z wyposażeniem wnętrz.
Kosze można również zamówić jako gotowe. Są sprzedawane w delikatesach, a nawet w popularnych marketach. To wygodne rozwiązanie, gdy nie ma się czasu na samodzielne przygotowywanie upominku. Firma Nobilia z Warszawy specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i oferuje najróżniejsze warianty na każdą kieszeń. Jej oferta została zaprezentowana pod adresem strony internetowej:http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/.


3 komentarze:

  1. Przygarnęłabym taką ze smakiem :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja lubię sama składać kosze okolicznościowe dla swoich bliskich, bo wiem co lubią i co im tam włożyć

    OdpowiedzUsuń
  3. Można też fajnie zapakować w pudełko, tylko ułożyć tak, by po otwarciu wszystko było widac, czyli na leżąco:)

    OdpowiedzUsuń

zobacz także

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Fb Pop-up