nie zjadaj bakterii na deser- test produktów CleanHandsDziś temat mniej kulinarny ale równie ważny, bo będzie kilka słów o czystych rękach. 

Teraz kiedy mamy lato, jesteśmy szczególnie narażeni na kontakt z różnorakimi bakteriami. Dodatkowo sprzyjają temu upały, a spocone ręce to idealne miejsce dla ich rozwoju. Często jemy w miejscach odwiedzanych przez tłumy obcych ludzi, korzystamy w publicznych toalet, w których aż roi się od "dziadostwa". A  czasem po prostu nie mamy możliwości umycia rąk, bo nie mam dostępu do wody.

O ile my dorośli jakoś sobie z tym radzimy, to dzieci są wyjątkowe pod względem brudzenia rączek. 
Zabawa w piaskownicy, dotykanie po drodze znalezionych skarbów a później lody a razem z nimi w buzi lądują miliony bakterii. A potem lawina sensacji żołądkowych.....

Mając dwójkę małych dzieci często przebywam poza domem. W takich sytuacjach do tej pory używałam mokrych chusteczek ale ostatnio przerzuciłam się na antybakteryjne produkty do rąk. Ich używanie jest dla mnie wygodniejsze i bardziej praktyczne, bo mała buteleczka zajmuje mniej miejsca w torebce czy plecaku. U nas sprawdza się to bardzo, zwłaszcza, że często bywamy w lesie i na wycieczkach a jak wiadomo im mniej ekwipunku tym lepiej:) W razie brudnych rączek wystarczy popsikać i nie tylko usuniemy brud ale też zabijemy bakterie. A co najważniejsze działają bez użycia wody. Chusteczki na pewno nie były tak skuteczne. 

Marka CleanHands (klik) ma w swojej ofercie różne rodzaje antybakteryjnych żeli i spraye do rąk. 
Mój faworyt to żel z aloesem. Nie ruszam się bez niego z domu. Małe buteleczki mam w torebce, wózku dziecięcym i samochodzie. I obowiązkowo w plecaku, który zabieramy w góry. 

Produkty CleanHands nie są drogie. Dodatkowo w Rossmanie w dniach 30.06-09.07 będą w promocji więc możecie kupić je za kilka groszy. 

A dla czytelników bloga niespodzianka: rabat -35% na zakupy produktów CleanHands w sklepie 

www.sklep.switpharma.pl

a za zakupy powyżej 50 zł jeszcze wysyłka gratis. Promocja trwa do 15 lipca. 

Wystarczy wpisać kod: CleanHands-Twoj-Rabat 

Warto skorzystać! 
1 komentarz: