konkurs z AlmetteWitajcie kochani:)

Dziś mam przyjemność ogłosić wyjątkowy konkurs, przygotowany wraz z marką Almette- producentem m.in. serków z serii Almette Fruit. 

Taste the Summer by Almette Fruit

Konkurs jest bardzo prosty, ale wyjątkowy, bo i nagrody będą wyjątkowe. 

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolnej potrawy z użyciem któregokolwiek (można więcej niż jednego) z serków Almette Fruit. Jedynym kryterium jest to, że nie może być to kanapka - chodzi o bardziej kreatywne wykorzystanie serków. Ważne jest też aby potrawa i zdjęcie były apetyczne, estetyczne i dobrej jakości. Na zdjęciu może ale nie musi być widoczne opakowanie serka. Wpis musi być przygotowany specjalnie do konkursu, nie może być publikowany nigdzie wcześniej. 

Ja ze swojej strony na zachętę zaprezentuję dwa przepisy na desery z wykorzystaniem tych produktów. Pierwszy pojawi się jeszcze dziś wieczorem. 

Nagrody: Po zakończeniu konkursu wybrane zostaną 4 osoby, które wygrają przepiękny fartuszek Cookie, zapas produktów firmy Almette oraz nagrodę wyjątkową: miejsce w mojej drużynie podczas gotowania na żywo w Warszawie. Tam stworzymy jedną z dziesięciu drużyn i staniemy do rywalizacji. W ciągu 90 minut przygotujemy dwa dania (z tych czterech, które nadeślą zwycięzcy), które poddane będą ocenie. Turniej poprowadzi pasjonat sztuk kulinarnych, autor znanych 
programów kulinarnych David Gaboriaud – Francuz, od kilku lat mieszkający w Polsce.
Całość turnieju będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube Almette.
Członkowie zwycięskiej drużyny otrzymają w nagrodę wysokiej klasy zestaw noży oraz spotkają się na obiedzie z Davidem Gaboriaud. 

Na końcu postu konkursowego podam link do szczegółowego regulaminu a poniżej w kilku punktach przedstawię najważniejsze aspekty konkursu. 

Regulamin:
1. Konkurs trwa od 22 czerwca 2015 do 4 lipca 2015 roku. 
2. Ogłoszenie wyników nastąpi w osobnym poście 6 lipca 2015 roku. 
3. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolnej potrawy z użyciem serka z serii Almette Fruit. 
4. Jeden uczestnik może przysłać dowolną ilość przepisów, ale może wziąć udział w konkursie tylko na jednym z blogów. 
5. Zgłoszenia konkursowe zawierające autorski przepis i zdjęcie potrawy oraz czas przygotowania i kategorię (deser, śniadanie itp.) wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem należy przysłać na adres: m.imielinska@synertime.pl
6. Nagrodą w konkursie jest fartuszek Cookie, zestaw produktów Almette oraz udział w turnieju- event odbędzie się 11 lipca (sobota) w Warszawie ( Food Lab Studio) o godzinie 10.00
7. Nagrody rzeczowe rozdane będą w Warszawie, a warunkiem ich otrzymania jest pojawienie się na turnieju. 
8. Organizator zwraca koszty dojazdu do Warszawy do kwoty około 200 zł. 

Więcej o konkursie możecie przeczytać tutaj: Almette (klik) 

Bardzo proszę, żebyście przemyśleli udział w konkursie pod kątem możliwości wzięcia udziału w turnieju. Nie chciałabym aby doszło do takiej sytuacji, że wybiorę kogoś, kto nie będzie mógł przyjechać. 

A fartuszek, który możecie wygrać wygląda tak: Szczegółowy regulamin znajdziecie tu: (kilk)

Komentarze

  1. Ja się chyba zdecyduję :) niech tylko zasiadę w kuchni na weekend - na pewno wyczerpuje coś z Almette :))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz